25 Haftalık Gebelik

Erken doğum risklerinin başladığı 25. haftada annede ve bebekte ortaya çıkan gelişmeler için tıklayın!

26 Haftalık Gebelik

26 haftalık gebelik esnasında anne adayında ve bebekte gerçekleşen değişimleri incelemek için tıklayın!

27 Haftalık Gebelik

Hamileliğin son üç aylık döneminin başlangıcı olan 27. haftada bebeğin neler yapabildiğini, büyüklüğünü ve daha fazlasını öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

28 Haftalık Gebelik

Hamilelik sürecinin yaklaşık 7 ayının tamamlandığı 28. haftada bebeğin gelişiminin ne durumda olduğunu ve anneyi neler beklediğini yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

29 Haftalık Gebelik

Doğuma oldukça az bir süre kaldığının habercisi olan 29. haftada bebeğin boyu, kilosu, hareketleri ve annenin yaşadığı değişiklikler hakkında bilgi edinmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

30 Haftalık Gebelik

Hamileliğin son 10 haftasına girildiği anlamına gelen 30. haftada bebeğin ve annenin durumu hakkında bilgi edinmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

31 Haftalık Gebelik

Hamileliğin bitmesine yalnızca 2 ay kadar bir süre kalan 31. haftada bebek ve annedeki değişiklikler hakkında tüm merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

32 Haftalık Gebelik

Gebeliğin 8. ayına ulaştığınız 32. haftada gelişmeye devam eden bebeğinizin doğuma ne kadar hazır olduğu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

33 Haftalık Gebelik

Anne ve bebeğin gebeliğin 33. haftasında yaşadığı tüm değişiklikleri ve 33 haftalık gebelik hakkında merak ettikleriniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

34 Haftalık Gebelik

34 haftalık gebelikte bebeğin nasıl geliştiğini ve annenin vücudundaki değişiklikleri öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

35 Haftalık Gebelik

Hamileliğinizin 35. haftasında bebeğinizin gelişimi ve vücudunuzdaki değişiklikler hakkında tüm merak ettiklerinizi yazımızdan öğrenebilirsiniz.

36 Haftalık Gebelik

Hamileliğin son zamanlarına yaklaştığınız 36.haftada vücudunuzda ve bebeğinizde meydana gelen değişiklikler hakkında bilgi edinmek için tıklayın!