Gizlilik ve güvenlik

Gizlilik

Bebegimveben.com web sitesi Sanofi Group’a bağlı Sanofi Pasteur şirketine ait olup, onun tarafından işletilmektedir .Sanofi olarak hakkınızdaki bilgilerin gizli tutulmasına azami özen gösteriyoruz. Bu Gizlilik Beyanı Sanofi olarak, bu web sitesini ziyaret eden bireylerle ilgili bilgileri toplama, saklama ve kullanma şeklimizi açıklamaktadır. Siz gönüllü olarak vermedikçe, web sitemizde hiçbir şekilde kişisel tanımlayıcı özel bilgi toplamıyoruz. Bu Web sitesini kullanarak, gizlilik politikasında belirtilen bilgilerin toplanmasına ve kullanılmasına izin vermiş sayılırsınız. Aynı zamanda Sanofi’nin bu gizlilik politikasını, kendi takdirine bağlı olarak değiştirebileceğini, tadil edebileceğini, içerisine eklemeler ve çıkarmalar yapabileceğini veya güncelleyebileceğini de kabul etmiş sayılırsınız. Ancak, Kişisel Bilgilerinize her zaman, bilgilerin alındığı zamanda yürürlükte olan Gizlilik Politikasına uygun olarak muamele edilecektir. Topladığımız bilgi türleri, bilgileri nasıl kullandığımız ve bilgilerin hangi şartlar altında ifşa edilebileceği konularında tam olarak bilgi sahibi olmanız için gizlilik politikasında yaptığımız değişiklikleri bu sayfada duyurmayı amaçlamaktayız. Bu veri toplama noktalarında, gerektiğinde, verilerin kullanım amacına ilişkin daha fazla bilgi sunulabilir.

Güvenlik

Kişisel tanımlayıcı bilgilerin güvenliğine özen gösteriyoruz ve bunları korumak için her türlü makul önlemleri alıyoruz. Çevrimiçi topladığımız Kişisel Verilerin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için, başka önlemlerin yanı sıra endüstri standartlarında güvenlik duvarı ve parola koruması yoluyla korunan veri ağları kullanıyoruz. Kişisel Verilerin işlenmesi sırasında, bu bilgileri kaybolmaya, suiistimale, yetkisiz erişime, ifşaya, değiştirilmeye veya silinmeye karşı korumak üzere makul olarak tasarlanmış önlemler alıyoruz. Kişisel tanımlayıcı bilgileri web sitesi sunucuları üzerinde depolayarak ve makul teknik ve prosedür kontrollerini kullanarak yetkilendirilmemiş erişimlerden koruyoruz.

Her ne kadar Sanofi kişisel tanımlayıcı bilgileri korumak üzere fiziksel ve yönetsel prosedürleri kullanıyor olsa da, İnternet üzerindeki güvenlik önlemlerini atlatmak ya da iletimlere müdahale etmek isteyebilecek kişilere karşı tam bir güvenlik garantisi veremiyoruz.